Exenpay Coin Nedir? 2022 İçin Neler Vadediyor?

Kripto para birimleri dalgalı seyri ile manşetlerdeki yerini korurken son zamanların en çok araştırılan konularından biri Exenpay coin nedir? Oldu. Yoğun istek üzerine sizler için tüm detayları derledik. Şimdi ayrıntılara yakından bir göz atalım.

Exenpay Coin Nasıl Ön Plana Çıktı?

Kripto endüstrisi 2021 yılında 3 trilyon dolara yakın pazar hacmi ile adeta altın çağını yaşadı. Standart kripto para birimlerine ek olarak metaverse, NFT ve mem tabanlı token sayısı hat safhalara ulaştı. Güncel verilere göre an itibariyle 19.000’den fazla coin bulunuyor. Bunların her biri farklı teknolojilere ve kullanım alanlarına hitap ediyor. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar ise gözlerini yeni token projelerine çeviriyor. İçerisinde barındırdığı özellikler ve hayran kitlesi nedeniyle Exenpay coin nedir? Sorusu da kısa süre içerisinde trader’ların radarına girmeyi başardı.

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi sektörün demirbaşları boğa sezonlarında genellikle %20 ila %80 arasında artış gösterir. Fakat Exenpay Coin gibi yeni projeler borsa listelenmeleri, topluluk gelişimi ve hype gibi olaylara çok daha fazla tepki veriyor. Yeni altcoinler, klasik kripto para birimlerinin aksine 3 ila 100 kat civarında atılım gerçekleştirebilme potansiyeline sahip. O nedenle yatırımcıların büyük bir bölümü portföylerini bu doğrultuda şekillendirmeye başladı.

Exenpay Coin Nedir, Arkasında Kim Var?

Kripto para tutkunlarının büyük bir bölümü Exenpay coin nedir? Sorusundan ziyade arkasında kimlerin olduğuna önem veriyor. Çünkü coinlerin arkasındaki ekipler, projenin geleceğine dair ışık tutuyor. Token’ın en büyük avantajlarından biri Türk Lirası ile pratik bir şekilde işlem yapılabilmesine imkan tanımasıdır. XNP, merkeziyetsiz bir para birimidir. Geleneksel finans sistemine kıyasla çok daha gelişmiş bir teknolojiyle inşa edilmiştir. Arkasında ise Exenpay Teknoloji anonim şirketi bulunuyor. Token piyasaya 2022 yılında sürüldü ve toplam 3 milyon adetle sınırlandırıldı.

Exen Pay Coin Yorum 2022

XNP meraklıları için Exenpay coin yorum verilerini incelediğimizde platformu kullanan yatırımcılar, sistem sorunları nedeniyle zaman zaman beklenen performansın karşılanamadığını ifade ediyor. Elbette bunda henüz çok yeni bir proje olması da etkili oluyor. Ayrıca site üzerinde alım-satım işlemi gerçekleştirirken pek çok bot kullanıcının varlığından da söz ediliyor. Ek olarak platformda yapılan işlemlerin manipülasyona açık olduğu ifade ediliyor.

Benzer ithamlar sadece platform için değil Exenpay coin açısından da göze çarpıyor. Günümüzde dört dörtlük bir token projesi mevcut değil. Ancak bahsi geçen olumsuzlukları minimum seviyeye indirmek büyük önem arz ediyor. Söz konusu sorunlar çözüldüğü takdirde Exenpay projesine Türk yatırımcıların ağırlıkta olduğu büyük bir kitle ilgi gösterebilir. Bu saye de Exenpay coin nedir? Sorusuna ve diğer detaylara değinmiş olduk. Güncel kripto para ve finans gelişmeleri için ”Finans” kategorimizi takip edebilirsiniz. Şimdi fiyat grafiğine, mobil uygulamaya ve sosyal medya kanallarına göz atalım.

Exenpay Coin (XNP) Fiyat Grafiği Temmuz 2022

XNP token fiyatıPin
XNP token fiyatı

Exenpay coin projenin yerel token’ı XNP olarak belirlenmiştir. XNP, Tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) 2021 yılının ekim ayında 65,73 dolar ile yakaladı. Gelmiş geçmiş en düşük seviyesini ise 30 Haziran 2022 tarihinde 0,54 dolar ile gördü. Bu keskin düşüş pek çok yatırımcı da panik yarattı ve coine duyulan ilgide azalmalara neden oldu. Elbette 2022 piyasasında yaşanan ayı piyasası da coini düşüren başlıca etkenlerden biri olarak gösterebilir. Kripto para pazar hacminin 1 trilyona kadar gerilemesi, yoğun satış baskısı ve ülkelerde meydana gelen politik gelişmeler pazarın seyrini büyük oranda tersine çevirdi. Token’ın toplam arzı ve maksimum arzı 3.000.000 adet olarak belirlenmiştir. XNP coin şu anda piyasa değeri açısından en değerli kripto para birimleri arasında 3940. Sırada yer alıyor.

XNP Mobil Uygulama

Günümüzde her 3 kişiden 2’sinin bir akıllı cihaza sahip olduğu düşünüldüğünde token’ların mobil uygulamaya sahip olmasının büyük bir avantaj olduğu söylenebilir. Exenpay coin mobil uygulaması da uzun süredir kripto para yatırımcılarına hizmet veriyor. Projenin mobil uygulamaları şunlardır:

Sosyal Medyada Exenpay

Exenpay sosyal medya hesaplarının diğer token projelerine kıyasla geride kaldığı dikkat çekiyor. Fakat mümkün olduğunca aktif tutmaya çalıştıklarını belirtmekte de fayda var. Projenin sosyal medya hesapları şunlardır:

  • Twitter: https://twitter.com/exenpay

  • Instagram: https://www.instagram.com/exenpaycom/

  • Facebook: https://www.facebook.com/exenpay/

  • Linkedin: https://www.linkedin.com/feed/?trk=seo-authwall-base_google-one-tap-submit

  • Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC_6tgzE3iov27D7FC_AHweQ/about

  • Web Site: https://exenpay.com/

Oyla post
Yorum yapın