Evliliği Uzun Süren Burçlar Hangileri? Bu 3 Burca Dikkat!

Evliliği uzun süren burçlar hangileri? Evliliğe uyumlu ve evlilikten uzak duran buçları öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yeni tanıdığımız bir insanın kişisel özelliklerini anlama adına ilk sorduğumuz şeylerden biri hangi burçtan olduğudur. Burçların bazıları evcil yapıda ve sakin bir yaşamı tercih ederken, kimi burçlar da özgürlüğüne düşkün ve daha maceraperest yapıdadır.

Burçlar incelenirken en merak edilen konulardan biri evliliği uzun süren burçlar hangileri olduğudur. Peki, hangi burçlar evlilik burcudur ve hangi burçlar evliliğe uzak bakar? Şimdi yakından bir göz atalım

Evliliğe Uyumlu Burçlar

Evliliği Uzun Süren Burçlar Hangileri? Pin
Evliliği Uzun Süren Burçlar Hangileri?

Yengeç Burcu: Evlilik denince ilk akla gelen burç yengeç burcu olur. Yengeç burcunda olanlar ailelerine düşkünlükleri ile bilinirler. Mutlu bir yuva daima olmazsa olmazlarıdır. Hem yengeç kadını için hem de yengeç erkeği için durum aynıdır. Kolay kolay sevdiklerini terk etmezler. Uzun süren yuvaları olur.

Balık Burcu: Balık burcu duygusal ilişkilerin burcudur. Sevdikleri kişiye oldukça bağlı olurlar. Sevgileri ufak tefek pürüzleri görmezden gelmelerini sağlar ve sevmek için fazla beklentileri olmaz. Sevildiklerini bilmeleri yeterlidir. Çocuklara çok düşkündürler. Evlenip çocuk sahibi olmak isteyen burçlardan biri de balık burcudur.

Boğa Burcu: Boğa burcu balık burcu kadar duygusal olmasa da, sevgi ve sadakate çok önem verir. Karşısındaki kişinin güvenini kazanması gerekir. Fakat sevgi gözlerini kör etmez, eşinde bazı fiziksel ve maddi özelliklerin bulunması da onlar için önemlidir. Maddiyata aşırı düşkün olmasalar da lüksü severler. Güvenleri kazanıldıktan sonra uzun süren evlilikler yaparlar.

Evlilikten Uzak Duran  Burçlar

Evlilikten Uzak Duran  BurçlarPin
Evliliği uzun süren burçlar hangileri – Evlilikten Uzak Duran  Burçlar

Yay Burcu: Yay burcu insanları bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine düşkünlükleri ile bilinirler. Bağlanma fikri onlara uygun değildir. Doğaya ve maceraya olan ilgileri nedeni ile evlilik onlar için bağlayıcı ve engel olarak görülebilir. Evlilik kararı vermek bu nedenlerle onlar için oldukça zordur.

Koç Burcu: En hareketli ve aktif burçlardan biridir koç burcu. Hayatla ilgili kafalarında her zaman gerçekleştirmek istedikleri projeleri vardır. Etrafındaki insanlara karşı ilgilidirler fakat bu ilgileri evlilik fikrini oluşturacak düzeyde değildir. Evliliği hayallerinin önünde bir engel olarak görebilirler. Bu nedenle bu burçta olanları evlilik için ikna etmek oldukça zordur.

Kova Burcu: Dahi burcu olarak bilinen kova burcu oldukça analitik düşünce yapısına sahiptir. Oldukça dışa dönük ve insan iletişiminde iyidirler. Ancak sevdiklerine duydukları aşk bile onları mantıklı düşünmekten alıkoymaz. Her olaya bilimsel yaklaştıkları gibi evlilik de onlar için mantık ve plan çerçevesinde işler. Bu nedenle de evlilik kararını kolay kolay veremezler.

İkizler Burcu: İkizler burcu oldukça sosyal ve iletişime açık bir burçtur. Bu burçtaki kişiler sosyal ilişkileri, eğlenceyi ve çeşitli faaliyetlerde bulunmayı severler. Ancak özgürlük onlar için önemlidir ve baskı altında olmaktan hiç hoşlanmazlar. Evliliği baskı unsuru olarak görebildiklerinden bu burç için de evlilik oldukça zor bir karardır.

Böylece evliliği uzun süren burçlar hangileri sorusunu açıklığa kavuşturmuş olduk. Daha fazlası için ”Genel” kategorimizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Tüm soru, öneri ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın