En İyi Elektrikli Scooter Modelleri (2022 Güncel)

Elektrikli scooter modelleri son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi. Bu popüler araçları kullanan kişi sayısı da her geçen gün artıyor. Gösterilen ilgiye kayıtsız kalmadık ve sizler için en iyi elektrikli scooter modelleri listesi hazırladık.

Hem pratik hem konforlu olan bu teknoloji harikası araçlar, oldukça kullanışlı ve son derece güvenli olarak nitelendiriliyor. Şehir içi ulaşımda önemli bir yer tutan elektrikli scooterların birbirinden farklı marka ve modelleri mevcut. Şimdi birbirinden güzel modelleri yakından inceleyelim.

Xiaomi Mi Pro 2

Pin

En iyi elektrikli scooter modelleri denildiğinde ilk akla gelenlerden biri şüphesiz Xiaomi Mi Pro 2 oluyor. Xiaomi Mi Pro 2, tam 45 km yol gidebiliyor. Hızı saatte 25 km çıkan bu aracın motoru da oldukça güçlü denebilir. En yüksek rampaları bile zorlanmadan çıkabilen Xiaomi Mi Pro 2, pilleri azaldığı zaman pratik bir şekilde taşınabilmesi için yürüyüş modu özelliğine sahip.

Xiaomi Mi Pro 2 – 2022 Güncel Fiyat: 11.239,39 TL

Citymate Gold 350W 

Scooter markaları arasında en uygun fiyatlı olan Citymate Gold 350W, kısa mesafelerde adeta harikalar yaratıyor. Çok güçlü ve kaliteli bir motora sahip olan bu elektrikli scooter, yaklaşık olarak 25 km yol yapma özelliğine sahip. 4 saat içinde tamamen şarj olan Citymate Gold 350W, ayrıca çok şık bir tasarımı barındırıyor.

Citymate Gold 350W – 2022 Güncel Fiyat: 7.199 TL

Xiaomi Mi Essential

Xiaomi Mi EssentialPin
Xiaomi Mi Essential

Xiaomi Mi Essential marka scooter, gövdesinin yapımında kullanılan alüminyum sayesinde diğer scooterlardan daha hafif ve daha şık. Yaklaşık 12 kg ağırlığındaki bu araç, katlanabilme ve kolayca taşınabilme özelliğine sahip. Ayrıca çok kısa sürede şarj oluyor ve 20 ila 25 km yol gidebiliyor.

Xiaomi Mi Essential – 2022 Güncel Fiyat: 7.979 TL

Ultima Hoverway 350W

Ultima Hoverway 350WPin
Ultima Hoverway 350W

350w gücünde elektrik motoru bulunan Ultima Hoverway 350W scooter, günlük kullanımda çok uygun. Dolu batarya ile 25 ila 35 km yol yapabiliyor. Dik yamaçlarda kolayca çıkabilen araç, kaliteli malzemeden üretildiği için oldukça güvenli ve dayanıklı. Ayrıca ön ve arka süspansiyon özelliğine sahip olan Ultima Hoverway 350W scooter, sadece 11 kg ağırlığında.

Ultima Hoverway 350W- 2022 Güncel Fiyat: 8.010 TL

Volta VT1 Scooter Markaları

Volta VT1Pin
Volta VT1

En iyi elektrikli scooter modelleri listemize Volta VT1’i eklemesek olmazdı. Oldukça hafif olan bu aracın hızı saatte 25 km’ye çıkabiliyor. Volta VT1’in bataryası yaklaşık 2-3 saatte tamamen doluyor. Katlanabilir özelliği bulunan Volta VT1 tasarımı spor modunda motoru çok güçlü olduğu için en dik yokuşları bile zorlanmadan çıkabiliyor.

Volta VT1 – 2022 Güncel Fiyat: 5.605 TL

Daha fazlası için ”Genel” kategorimizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Tüm soru, öneri ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Oyla post
Yorum yapın