Aşk Yaşanabilecek En İyi Burçlar

Aşk yaşanabilecek en iyi burçlar astroloji alanında son zamanlarda en sık araştırılan konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Burçlar, insanların karakter yapılarını ve her tür özelliklerini ortaya çıkaran bir gökbilimidir.

Kişilerin burçlarının her kişinin doğumu esnasında güneşin bulunduğu bölgeye göre belirlenme özelliği vardır. Burçlar kişinin doğumu ile gelişir. Davranışları, iyi veya kötü karakter özellikleri kaç yaşına gelirse gelsin  asla değişmez.

Kadın ve erkeklerin burçlarının doğum tarihlerine ve doğum saatine göre hesaplandığı bilinir. Sonuca göre hangi yıldızın burcu olduğu belirlenme aşamasına geçilir. Her iki cinsin aynı  ay da doğduğundan gününe göre aynı yıldız üzerinde olduklarından aynı burç da olabilirler. 23 Eylül 22 Ekim tarihleri arasında olan teraziler kadın ve erkek karakter olarak özellik açısından aynıdırlar. Koç burcu ise boğa ve  terazi burcu insanıyla uyum gösteren burçlardır.

Peki aşk yaşanabilecek en iyi burçlar hangileridir? Şimdi yakından bir göz atalım.

Aşk Yaşanabilecek En İyi Burçlar, Uyum ve Denge Kuranlar

Aşk Yaşanabilecek En İyi Burçlar - Uyum ve DengePin
Aşk Yaşanabilecek En İyi Burçlar – Uyum ve Denge

Adil ve diplomat olması terazi burcunun en belirgin özelliğidir. Bu burca sahip bireyler burcunun özelliği gereği romantik ve duygusal olduğundan aşk yaşanabilecek en iyi burçlar listemize dahil oluyor.

Bur burca sahip hanımefendiler bir Venüs kadını olup alımlı ve çekicidir. Sosyal olmayı severler ve yalnızlığı değil bir grupla çalışmaktan hoşlanırlar.

Terazi kadını duygusal dünyasının karışık olmasından dolayı denge sorunu yaşar. Ama bir boğa  veya Koç burcu erkeği ile denge sağladığından uzun süreli beraberlikleri olur. Boğa erkeğin evliliğe yakın olması ayrıca aradığı kadınının özelliklerini terazi kadınında bulduğundan sadıktır.

Aşkın İsmini Yazan Uyumlu Burçlar

Aşkın İsmini Yazan Uyumlu BurçlarPin
Aşkın İsmini Yazan Uyumlu Burçlar

Bütün burçların belli bir uyumu olsa da bazı zıt burçlarda  birbirini çektiğinden dolayı çok farklı güzel ilişkiler doğurur. Aşk yaşanabilecek en iyi burçlar listemizde bulunan koç erkeği, zıt olan terazi burcu kadını ile en güzel beraberliği yaşar.

Zıt burçlar olduğundan birbirlerini daha çok çekerler. Bir kavga ya da tartışma olsa da terazi kadının orta yolu bulmasıyla bu ilişki uzun süreli yaşanabilir. Aşk yaşanabilecek en iyi burçlar konusunun favorisi terazi kadını ve terazi erkeğidir.  Her iki tarafta burçlarının özelliği gereği aynı yıldız burçları olduğundan romantizm ve duygusallığın ön planda olduğu aşkı en güzel yaşayacak burçlardır.

Daha fazlası için ”Genel” kategorimizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Tüm soru, öneri ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın

1